Cenník

Áno, naše ceny sú vyššie oproti cenám žienok, ktoré vypekajú v domácich podmienkach, avšak odzrkadľujú mnoho. Kvalitu použitých surovín, časovú náročnosť od našľahania korpusu až po umytie všetkého riadu po ukončení práce a upratanie prevádzky, precíznosť vypracovania, či iné náklady, ktoré súvisia s chodom prevádzky (spotrebný materiál, náklady na modelovacie pomôcky, prenájom priestorov, energie, amortizácia zariadenia, dane, odvody, poplatky a pod.). Za kvalitné suroviny si zväčša aj my priplácame, či sa jedná o maslo, mascarpone, orechy, ovocie, čokoládu, živočíšnu šľahačku a iné… Rovnako poznáme hodnotu svojej práce. Hoci sa to nezdá, naša práca je náročná a vyčerpávajúca. Robíme ju však s láskou a radosťou a myslím, že na našich výsledkoch je to aj poznať.

Zákusky

Ceny zákuskov máme stanovené na každý druh osobitne na základe náročnosti na čas a použité suroviny. Spravidla sú ceny v rozmedzí 0,48 € – 0,69 € za zákusok klasickej veľkosti a 0,34 € – 0,46 € za banketku. Avšak v prípade, že sa rozhodnete pre mix zákuskov, tj. druhy a počty k zákuskom určujeme my, poskytujeme jednotnú cenu za klasický zákusok vo výške 0,50 € (nezahŕňa kávové zrná a likérové špice) a v prípade banketky 0,35 € za kus. Už pri objednávke 50 ks zákuskov mix klasickej veľkosti vám vieme garantovať celkom pestrý mix z 5-6 druhov zákuskov.

Podrobnejšie si môžete prezrieť ceny v našom cenníku zákuskov a candybar.

Torty

Zvyčajne sa na nás obraciate so žiadosťou o tortu preto, že hľadáte kvalitu a individuálny prístup. Mnohí máte už s našimi tortami vlastnú skúsenosť a viete, že pre spokojnosť zákazníka urobíme maximum, preto sa k nám s obľubou vraciate. Prípadne ste získali na nás odporučenie, referenciu a viete, že ste u nás na správnom mieste, ak hľadáte zaujímavú, chutnú, netradičnú, atypickú či vtipnú tortu na akúkoľvek príležitosť.

Cenu za každú tortu kalkulujeme individuálne a vopred dohadujeme so zákazníkom na základe konkrétnych požiadaviek zákazníka. Na cenu torty vplýva náročnost zdobenia, technika spracovania, použité suroviny, veľkosť torty, použitý doplnkový tovar ako výstuha torty, ampulky na živé kvietky a pod. Každá torta je iná, originálna, individuálne pripravená pre zákazníka. Je rozdiel, ak je na torte len jedlý obrázok alebo napríklad ručne modelované figúrky rôzneho charakteru, či aranžmán z modelovaných kvetov, čo je spravidla časovo náročné na zhotovenie, prípadne sa jedná o 3D tortu, ktorú treba tvarovať. Živé kvety a množstvo cukroviniek sa tiež odráža na výslednej cene. S každým zákazníkom však vieme nájsť spoločnú reč a dohodnúť tortičku tak, aby mu vyhovovala aj cenovo.

A prečo by ste si mali vybrať tortu práve od nás? Je mnoho dôvodov. Naše torty nielenže vynikajúco chutia, ale spolu s tortou si odnesiete i kúsok dizajnu. Vždy originálny, vždy jedinečný. Každou tortou sa snažíme dosahovať nové méty, neustále sledujeme nové trendy v zdobení a budeme rady, ak ich budeme môcť aplikovať aj na vašej torte ;).