Ako objednávať

Tým, že nezásobujeme obchodné reťazce ani nepredávame koláčiky na prevádzke kedykoľvek vo všedný deň, je potrebné si ich vopred objednať. Často sa nám stáva, že by ste chceli od nás zákusky, dezerty či tortičku, no daný termín máme už plne obsadený. Hoci to nie je pravidlom, niektoré termíny sa nám naozaj rýchlo zapĺňajú. Takže ak si chcete dopriať na vašu oslavu naše dobroty, je často potrebné objednať si ich v dostatočnom predstihu. Kontaktovať nás je jednoduché. Stačí napísať e-mail, správu na facebook či zavolať na naše telefónne číslo uvedené v kontaktoch. V prípade veľkej objednávky na svadbu si môžeme dohodnúť termín stretnutia priamo vo výrobe, aby sme sa vám mohli dôsledne venovať a upresniť s vami všetky detaily objednávky. Ku každému z vás budeme pristupovať individuálne na základe vašich konkrétnych požiadaviek, či sa už jedná o výber torty, určenie jej veľkosti, tvaru, príchute či zdobenia alebo voľbu klasických zákuskov, banketiek či dezertov do candybaru. Našou snahou je odkomunikovať všetky detaily, aby ste mali všetko dokonale farebne zladené. Prípadne môžeme dohodnúť doplnkové služby ako je napríklad balenie svadobných výslužiek pre svadobných hostí či do zamestnania.

Tu je pár základných informácií, ktoré vám pomôžu pri komunikácii s nami:

1. V prvom rade potrebujeme vedieť, na aký termín tortičku, zákusky či dezerty potrebujete. Niektoré termíny máme obsadené na niekoľko týždňov dopredu, preto sa môže stať, že objednávku nebudeme môcť prijať.

2. Ak máte konkrétnu predstavu o torte, treba nám ju uviesť, prípadne priniesť či zaslať obrázok. Hlavne nás zaujíma veľkosť tortičky, tvar, zdobenie, druh korpusu, vybraná príchuť torty a meno oslávenca s vekom, ak si ich želáte na tortu uviesť, prípadne iné špeciálne požiadavky.

3. Ak nemáte predstavu o torte, určíme veľkosť na základe počtu porcií, prípadne počtu hostí na oslave, aby vám torta nebola príliš veľká ale ani malá. Môžete nám popísať, čo by ste na torte chceli mať a zvyšok ponechať na našu fantáziu. Dôležité je uviesť aj maximálnu hranicu vášho rozpočtu určeného na tortu. Preferujeme tortičky, pri ktorých sa môžeme samé prezentovať, na ktorých môžeme zanechať svoj vlastný podpis, ktoré nás môžu posunúť v našej tvorbe ďalej, pri ktorých môžeme vyskúšať nové trendy v zdobení. Snažíme sa nekopírovať vlastnú prácu a pokiaľ je to možné, snažíme sa vyhýbať kopírovaniu tort iných cukrárov.

4. V prípade, že chcete riešiť vačšiu objednávku, napríklad na svadbu, kde by ste chceli tortu, zákusky /klasické či banketové/, dezerty a minikoláčiky a na váš termín budeme mať ešte priestor, je vhodné dohodnúť si termín stretnutia priamo na prevádzke, kde by sme mali dostatočný časový priestor na upresnenie všetkých detailov ako veľkosť torty, dizajn, príchute jednotlivých poschodí, detaily o zákuskoch, dezertoch do candybaru, prípadne balenie výslužiek, aby bolo všetko na vašu svadbu dokonale pripravené. Samozrejme, vykalkulujeme celkovú sumu vašej objednávky.

Doposiaľ sme nemali negatívnu skúsenosť s neprebratím alebo so zrušením objednávky, avšak opatrnosti nie je nikdy dosť. Preto pri väčších objednávkach je nutné uhradiť zálohu, ktorá vám bude odpočítaná z celkovej sumy pri prevzatí objednávky. V prípade zrušenia objednávky pred termínom jej prevzatia vám bude záloha vrátená nasledovne:

100 % vrátenie zálohy pri zrušení objednávky do 2 mesiacov pred termínom prevzatia,

70 % vrátenie zálohy pri zrušení objednávky do 1 mesiaca pred termínom prevzatia,

50 % vrátenie zálohy pri zrušení objednávky do 2 týždňov pred termínom prevzatia.